O nás

Od našeho založení v roce 2012 jsme se stali průkopníky v oblasti softwarových řešení, a to nejen pro realitní sektor. S našimi službami a produkty oslovujeme širokou škálu klientů z různých odvětví. U nás v ReeGO jsme hrdí na naši schopnost, jak držet krok s nejnovějšími technologiemi, tak přinášet inovativní a přizpůsobená řešení, která vyhovují specifickým potřebám každého klienta.

Kromě provozování vlastních systémů ReeGO24 tj. software pro realitní kanceláře a sdílení zakázek, Bitáčka tj. informačního systému pro SVJ společenstva a CMS řešení, se věnujeme vývoji webových prezentací a aplikací na míru, ke kterým poskytujeme prvotřídní hosting. To vše nám umožňuje nabízet komplexní služby, které jsou klíčové pro úspěch našich klientů v moderním digitálním světě.

V současnosti intenzivně pracujeme na ReeGO NEXT, který je pokračovatelem našeho úspěšného systému ReeGO24. Tento nový projekt v sobě nese bohaté zkušenosti a hluboké poznatky z realitního trhu, získané během let našeho působení. ReeGO NEXT je navržen tak, aby přinesl revoluční změny v digitálním realitním obchodu, což zahrnuje jak expanzi našich služeb na mezinárodní úrovni, tak i implementaci pokročilých technologií jako je umělá inteligence a napojení na decentralizovanou databázi využívající blockchainovou technologii. Tyto inovace jsou vyvrcholením našeho neustálého snažení o vylepšování a hledání nových cest, vždy s ohledem na potřeby našich klientů.

Naše spolupráce s předními partnery, jako je reality.idnes.cz, odrazuje naše odborné znalosti a závazek k poskytování kvalitních a efektivních řešení. V ReeGO Development s.r.o. jsme odhodláni být lídry v technologické transformaci, nejen v realitním sektoru, ale i v dalších oblastech. Naším cílem je přispět k větší efektivitě a bezpečnosti v digitálním obchodu.

Radim Kračmar, jednatel společnosti.

 

 

 

Milníky naší cesty

Prohlédněte si naši cestu plnou významných momentů a klíčových událostí, které nás formovaly a vedly k tomu, kým jsme dnes.