AKTUALITY

Stručné ohlédnutí za letošní zimou

Stručné ohlédnutí za letošní zimou
3.4.2016

První jarní den je za námi, velikonoční svátky se svým parádním počasím taky, zima je prostě pryč. Nastal čas zrekapitulovat první…

Responzivní weby jsou IN a mají budoucnost!

Responzivní weby jsou IN a mají budoucnost!
27.3.2015

V poslední době vzrostla u našich klientů poptávka po responzivních webech, není se čemu divit - v mobilních webech je…

Máme nové sídlo!

10.10.2014

Vážení obchodní přátelé,


rádi bychom Vás informovali o změně sídla naší společnosti. Nově nás najdete v areálu…

Linda II - nová šablona internetových stránek se automaticky přizpůsobí i mobilním zařízením!

Linda II - nová šablona internetových stránek se automaticky přizpůsobí i mobilním zařízením!
1.5.2014

Pro zákazníky, kteří si zřizují internetové stránky prostřednictvím ReeGO24 nebo o tom uvažují, máme výbornou zprávu! Připravili…

Společné semináře s inzertním portálem ČeskéReality.cz

Společné semináře s inzertním portálem ČeskéReality.cz
8.3.2014

V loňském roce jsme se jako partneři inzertního realitního portálu ČeskéReality.cz  zúčastnili výjezdních road show pro realitní…

Jedním kliknutím

  1. dokážete o své nemovitosti informovat zájemce své i ze spolupracujících RK
  2. dokážete svého poptávajícímu informovat o nabídkách svých i spolupracujících RK
  3. oslovujete klienty emailovou formou bez zbytečného provolávání
  4. spárujete nabídky s odpovídajícími poptávkami v rámci celé sítě ReeGO24.net
  5. spárujete poptávky s odpovídajícími nabídkami v rámci celé sítě ReeGO24.net
  6. ušetříte čas a finance

ReeGO24.net, sdílená síť nabídek a poptávek realitních kanceláří

Chcete úspěšně konkurovat velkým realitním kancelářím a franšízovým společnostem? Chcete uspokojit více stávajících klientů a přilákat nové? Chcete získat více exkluzivních nabídek a zvětšit objem obchodů? Chcete informovat poptávající klienty o nabídkách, které vám majitelé nemovitostí nedovolili inzerovat na internetu? Vkládáte finanční prostředky do informačních technologií bez odpovídajícího efektu?

Velké realitní kanceláře oproti menším mají výhodu v široké nabídce nemovitostí a rozsáhlé databázi poptávajících, díky kterým jsou schopny uspokojit převážnou většinu klientů z vlastního portfolia. Jako přímou konkurenci velkým kolosům jsme vytvořili ReeGO24.net - on-line sdílenou síť nabídek a poptávek RK, se kterými pracují tak, jako by byly jejich vlastní. (Utajení kontaktních údajů klientů je samozřejmostí.)

Co účastí v síti ReeGO24.net získáváte?

Všechno to, co mají velké RK včetně propracovaného on-line systému ReeGO24 pro správu realitních zakázek a exportních můstků na nejvýznamnější realitní servery, i na mnoho dalších, na které ReeGO REAL exportuje. Jako bonus získáváte preferovanou inzerci vašich nabídek na vyhledávači nemovitostí a realitním portále www.realitygo.cz zdarma. S pomocí ReeGo24.net podstatně zvyšujete efektivitu Vašeho podnikání a zároveň snižujete časovou náročnost při uskutečňování těch správných obchodů.

O vašich nabídkách se dozví nejen vaši poptávající klienti

Svoje nabídky zadáte do systému ReeGO24 a sami rozhodnete o tom, zda se o ně chcete starat sami nebo je dáte do spolupráce kancelářím zúčastněným v síti ReeGO24.net. Spolupráci určitě uvítáte v případě, že chcete zrychlit prodej nemovitosti a nepostradatelnou se pro Vás stane zejména tehdy, kdy máte ve své databázi zakázku, kterou nemáte komu nabídnout a dlouho a pracně hledáte zájemce. V takovém případě jednoduše nabídnete zakázku do spolupráce ostatním RK v síti ReeGO24.net, a to jedním kliknutím, povolením sdílení nabídky. Od tohoto okamžiku systém začíná pracovat za Vás, spáruje vaši nabídku s odpovídajícími poptávkami všech zúčastněných RK a poptávající klienti jsou okamžitě informováni o vaší nabídce formou emailového sdělení. Poptávající cizích RK jsou osloveni jménem jejich mateřské kanceláře a o vaší nabídce získají vždy jen běžně veřejně dostupné informace. Nemůže tak dojít ke zneužití vašich nabídek ze strany ostatních kanceláří a zároveň vaše poptávající nemůže oslovit cizí realitní kancelář. Všechny poptávky spárované s touto nabídkou, tzv. kauzy, pak máte neustále k dispozici v systému ReeGO24 a můžete s nimi dále pracovat.

Vašim poptávajícím klientům dokážete nabídnout nejen vlastní zakázky

Svoje poptávky zadáte do systému ReeGO24 a sami rozhodnete o tom, zda se chcete o poptávající klienty starat sami nebo zda jejich poptávky nasdílíte v systému ReeGO24 ostatním realitním kancelářím. Možnost sdílení oceníte zejména tehdy, kdy máte ve své databázi poptávajícího, kterému nemáte z vlastního portfolia co nabídnout a pracně hledáte na internetu vyhovující nabídky jiných realitních kanceláří a dožadujete se spolupráce. S námi to jde rychle a jednoduše. Jedním kliknutím povolíte sdílení poptávky v síti ReeGO24.net a od tohoto okamžiku systém začíná pracovat za Vás, spáruje vaši poptávku s odpovídajícími nabídkami všech zúčastněných RK a poptávající klient je okamžitě informován o těchto nemovitostech, které by mohly vyhovovat jeho poptávce formou emailového sdělení. Vašeho poptávajícího klienta můžete oslovit jen vy sami a nabídky ostatních kanceláří se tak tváří, jako by byly vaše vlastní. Může se pak stát, že poptávající klient bude chtít informace nebo prohlídku nemovitosti, o které ani nevíte, že ji „máte". Veškeré běžně veřejně dostupné informace o všech nabídkách spárovaných s touto poptávkou naleznete v tzv. kauzách, které máte neustále k dispozici v systému ReeGO24 a můžete s nimi dále pracovat.

Nemusíte inzerovat nabídky v médiích, a přesto se o nich klienti dozví

Šetříte finance a nechce se Vám donekonečna investovat do nákladné inzerce? Přemýšlíte, jakým dalším způsobem lze cíleně, levně a efektivně informovat co nejvíce zájemců o svých nabídkách? Pokud ano, pak jste na správné adrese. V síti ReeGo.24.net dokážete informovat konkrétní zájemce i bez nutnosti jakékoliv inzerce. Jednoduše zadáte nabídku do systému, nepovolíte exporty na realitní servery, a přesto se zakázka dostává emailovým sdělením všem poptávajícím, nejen mateřské RK, ale i všech dalších kanceláří, které jsou v síti ReeGo24.net. Tuto funkci oceníte i v případě tzv. neveřejných zakázek, kdy si majitelé nepřejí inzerovat svoje nemovitosti v inzertních médiích, a přesto chtějí svoji nemovitost prodat nebo pronajmout.

Nebudete mít problém s uzavíráním exkluzivních smluv

Nedaří se Vám uzavírat exkluzivní smlouvy, protože majitelé nemovitostí argumentují tím, že chtějí prodávat svoji nemovitost přes více realitních kanceláří? Utíkají vám tak díky tomu obchody doslova mezi prsty? Už nebudou! Pro nabízející klienty máte silný argument pro uzavření exkluzivní zakázky. Účastí ve sdílené síti ReeGO24.net dokážete okamžitě jeho nemovitost nabídnout do spolupráce ostatním kancelářím, a to zcela určitě do mnohem více realitních kanceláří, než by byl schopen majitel nemovitosti oslovit sám. Majitel tak již nemusí ztrácet čas s oslovováním jiných RK, nemusí komunikovat s řadou realitních makléřů a může tak prodávat svoji nemovitost v klidu a přesto přes více realitních kanceláří, tak jak chtěl.

Jak funguje sdílení nabídek a poptávek v síti ReeGO24.net