ReeGO webFace

Služba určená pro rychlé a jednoduché nasazení a publikování obsahu z aplikace ReeGO, jako jsou výpisy nemovitostí (zakázek), poptávek, seznam makléřů, stránek s detaily apod. na váš stávající web.

Náročnost nasazení:

malá
Časová náročnost nasazení:
několik minut

  1. Funguje na principu online: dotaz - odpověď během prohlížení stránek.
  2. Jednoduše vložíte krátký PHP kód do vašeho stávajícího webu. O zbytek se postará ReeGO server.
  3. Získaná data jsou 100% validní dle standardů W3C.
  4. Srozumitelný DIV layout pro grafické přizpůsobení CSS. Neomezené možnosti pro vaše grafické návrháře.
  5. Nejedná se o vložený <iframe />. Roboti google a jiné vyhledávače tak indexují generované obsahy na rozdíl od metod s vloženým <iframe />.

© ReeGO Development s.r.o.
Všechny dokumenty nacházející se v této sekci slouží jako manuál a technická dokumentace pro zákazníky systémů ReeGO. Žádná část manuálu nesmí být kopírována ani přenášena jakýmkoliv způsobem (elektronicky, mechanicky, fotograficky či jinak), ani uveřejněna bez předchozí dohody a písemného svolení ReeGO Development s.r.o. Výjimku tvoří pouze zdrojové kódy příkladů, které pro účely tvorby programového kódu mohou být kopírovány i měněny.

Aktuální verze a historie verzí ReeGO webFace

Verze 2.0


Funkce:
  • Získání HTML výpisu nabídek v konfigurovatelném <div> layout 
  • Získání HTML filtru pro výpisy nabídek v konfigurovatelném <div> layout. Filtrovat lze podle všech kritérií stejně jako v ReeGO REAL a ReeGO24 včetně fulltextu a lokality
  • Získání detailu nabídky podle HTML šablony 
  • Získání HTML výpisu posledně vložných nabídek v konfigurovatelném <div> layout. Doporučené použití pro panel "novinky" 
  • Získání HTML výpisu nabídek označených příznakem "náš tip" v konfigurovatelném <div> layout. Doporučené použití pro panel "atraktivní nabídky"