O přihlašování pomocí Facebook aplikace

 

Od verze 1.971 přinášíme v ReeGO24 novinku, tzv. přihlašování pomocí Facebook aplikace.

Ačkoli se v našich končinách jedná stále o novinku, možná jste se v minulosti s tímto způsobem přihlašování nebo usnadnění při registraci přeci jen někde setkali. Mohlo to být například na anketním webu, v mobilní aplikaci, e-shopu atp.

Pokud aktivně využíváte Facebook, můžete této vychytávky začít naplno využívat i pro přihlašování do ReeGO24.

Co vám přihlašování přes Facebook vlastně přinese?

Přihlašování pomocí Facebook aplikace znamená velmi výraznou pomoc pro celou řadu uživatelů, kteří se nechtějí neustále učit další nová hesla, jejichž složitost by měla odpovídat zásadám pro aplikace obsahující citlivá data. Jelikož ReeGO24 je aplikací, kde pracujete s citlivými daty, může přihlašování pomocí Facebooku usnadnit život také vám.

Díky aplikacím pro sociální síť Facebook se lze do vybraných internetových služeb přihlašovat pomocí jediného stisku tlačítka a bez znalosti dalších hesel.

Po přidání ReeGO24 Facebook aplikace do vašeho Facebook účtu si už nebudete muset pamatovat přihlašovací údaje do ReeGO24.

Bezpečné je to tak moc, jak moc je „silné“ vaše heslo k Facebooku.

 

ReeGO Facebook aplikace vás bude žádat pouze o povolení přístupu k veřejným údajům na vašem profilu a k emailové adrese. Jedná se o minimum údajů, které jsou nezbytně nutné pro propojení účtů.

ReeGO Facebook aplikace nemůže nikdy nic publikovat na vaší zdi bez vašeho vědomí.

 

Užívejte si práci makléře!