ReeGO webFace


ReeGO webFace je doplňková služba ReeGO REAL, pomocí které můžete snadno publikovat všechny vaše nabídky na vašem stávajícím webu. Jedná se o modul pracující v režii ReeGO serveru. Modul generuje obsah s jednoduchým filtrem nabídky a seznamem nabídek vaší společnosti či kanceláře. Každou položku seznamu lze zobrazit i v detailu. Layout modulu ReeGO webFace je snadno stylovatelný pomocí CSS kaskádových stylů a lze tak perfektně přizbůsobit vaší firemní grafice.

Implementace modulu je také snadná. Na vašem stávajícím webu např: (http://www.našedoména.cz) stačí přizpůsobit odkazující tlačítka v kategorii nabídky například na doménu druhého řádu (http://nabidka.vašedoména.cz/nabidka). Poté stačí již jen nastavit DNS záznamy pro subdoménu (nabidka.vašedoména.cz) na server ReeGO. Nevíte jak? Náš technik je vám k dispozici.

Výhodou toho řešení není jen úspora nákladů za správu vašeho webu, ale i možnost sledování a shlédnutí konkrétních nabídek. Připravujeme další rozšíření modulu o možnost zadání poptávky klientů.

Nemáte ještě žádný web, nebo chcete nový? Kontaktujte naše obchodní oddělení a my vám připravíme nabídku na celé webové stránky včetně grafických návrhů a redakčního systému.

Do klientského rozhraní se klient může automaticky přihlásit, bez nutnosti zadání hesel, jedním kliknutím na položku v tabulce kauz, kterou obdržel emailovým sdělením, nebo se může přihlásit zadáním webové adresy, jednoduchého uživatelského jména a hesla, které obdrží SMS zprávou. Přístupové údaje je možné klientům sdělit i telefonicky.

[Více o kauzách ZDE]

Klientské rozhraní je standardně součástí všech cenových programů ReeGO REAL. Jako nadstandardní službu poskytujeme také realizaci grafického vzhledu klientského rozhraní do stylu vaší vlastní firemní grafiky a napojení na vlastní doménu RK. Standardně je grafický vzhled klientského rozhraní ve stylu ReeGO REAL a přihlášení do klientského rozhraní je realizován prostřednictvím marketingových stránek ReeGO REAL. Přihlašovací formulář je umístněný na těchto stránkách nahoře vlevo.

Klientské rozhraní lze také implementovat do vašich stávajících stránek, dokonce i na vaši vlastní stávající doménu. Grafický layout modul je snadno stylovatelný pomocí souborů kaskádových stylů CSS. Na vašich stránkách a s vaším stylem se nebude zobrazovat žádný marketingový materiál ReeGO REAL.