Správa nabídek

V ReeGO REAL si nemusí manažeři realitních kanceláří lámat hlavu se slohovými dovednostmi svých makléřů. V praxi často makléři zakázky nevkládají na internet sami. Tato otrocká práce zbývá na asistentky kanceláří. Přesto ale musí trávit svůj čas vyplňováním nabíracích listů, aby svoji zakázku nějakým způsobem asistentkám předali. V ReeGO REAL oproti tomu mohou makléři své zakázky vkládat přímo. Zakázka se po zadání makléřem přesune do nabídek k validaci. Teprve zde přichází na řadu pracovník s oprávněním validovat, např. asistentka. Úkolem validujícího pracovníka v ReeGO REAL je jen prohlédnout nově přidanou nabídku a zkontrolovat správnost údajů. Pokud je vše v pořádku, validující pracovník potvrdí správnost a nabídka se ihned vyexportuje na webové servery a spáruje se s poptávkami.

Spárovanou poptávkou s nabídkou se rozumí nabídka, které vyhovuje poptávka klienta, a to ve všech bodech na kterých klient vysloveně trval. Takto spárovaná nabídka s poptávkou se pak v ReeGO nazývá kauza.

[Více o kauzách ZDE]

Nesprávně zadané nabídky může validujicí pracovník vrátit makléři zpět k opravám. Na tuto skutečnost je makléř upozorněn v kalendáři úkolů, případně e-mailem nebo SMS na mobil.

[Více o maileru a SMS bráně ZDE.]

Nabídky můžete ihned filtrovat podle všech kritérií poptávajícího, se kterým právě například telefonujete. Ihned tak (tedy třeba ještě v průběhu rozhovoru) zjistíte, zda nějaká nemovitost odpovídá jeho požadavku. V případě, že klienty nějaká nemovitost zaujme, je možné ji ihned přidat do schránky objektů a obratem ji klientovi odeslat e-mailem.

Ani při neúspěšném hledání není vše ztraceno. Jedním klikem můžete zadání filtru převést do formuláře nové poptávky a klientovi tak přidat poptávku do ReeGO REAL bez nutnosti opětovného zadávání stejných údajů do poptávky.

Pro zadání nabídek můžete volit až 120 různých kritérií, z nichž většina pochopitelně není povinná. Kritéria v nabídce neustále doplňujeme o nové trendy dle přání klientů (zateplení, zděné jádro, plastová okna, atd...). Pro přehlednost jsme připravili do ReeGO REAL správce kritérií, ve kterém je možné vypnout zobrazování kritérií, které vaše kancelář vůbec nepoužívá nebo nechce používat.

[Více o nastavování a uživatelském rozhraní ZDE.]

Aby bylo párování nabídek s poptávkami 100% spolehlivé, ukládá se poloha nemovitosti v ReeGO REAL v GPS souřadnicovém systému. Znalost GPS při zadání však není vůbec nutná. Makléř se skutečnými souřadnicemi vůbec nepřichází do styku a není tak zatěžován zadáváním něčeho, čemu nemusí rozumět. V ReeGO REAL nabídce se navenek pracuje jen s názvy ulic, obcí popř. městských částí a souřadnice jsou zadávány plně automaticky.

[Více o unikátním systému zadání lokalit ZDE.]

Všechny položky nabídek, včetně historie práce s nabídkou, jsou v ReeGO REAL automaticky archivovány navždy. Oprávněné osoby v kanceláři mohou do archívu nahlížet a obnovovat z něj například i před několika lety omylem vymazané záznamy.