ReeGO24

Pomocí ReeGO24 můžete sdílet nabídky a poptávky s ostatními kancelářemi v rámci sítě ReeGO24.net. Se sdílenými nabídkami pracujete přímo v prostředí ReeGO a chovají se stejně jako vaše vlastní. Nemusíte tedy věnovat čas jejich pracnému zavádění mezi svoje vlastní zakázky, případně je přenášet mezi různými programy, jako je tomu v případě některých konkurenčních sítí.

Avíza o sdílených nabídkách spolupracujících RK dostává váš klient automaticky přímo od vás, pod vaší hlavičkou, zároveň s vašimi vlastními nabídkami. Ve všech sděleních a v internetovém klientském rozhraní je také potlačen vodoznak spolupracující kanceláře. Klientovi tak nabízíte mnohem více nabídek, které jsou z jeho pohledu všechny přímo od vás. Nabídky s poptávkami sítě se rovnou párují zároveň s vašimi vlastními a vše probíhá plně automaticky. Tímto způsobem ušetříte 90 % času, který jste dříve trávili hledáním vhodných nabídek pro konkrétního poptávajícího klienta. Navíc jej uspokojíte lépe, protože mu předložíte mnohem více relevantních nabídek.

Klient pak může sám reagovat například v klientském rozhraní na internetu a na vás je už jen, zda akceptujete spolupráci s jinou realitní kanceláří.

Navíc se nemusíte obávat ani o svá obchodní data. Ostatní spolupracující kanceláře vidí z vašich nabídek pouze veřejně dostupné informace a není tak možné tzv. „vykradení klienta“ nebo jiné zneužití dat ze strany jiné kanceláře. Zabezpečení vašich dat jak v samotném programu, tak v rámci sítě, je naší silnou stránkou a této oblasti věnujeme velkou pozornost.