PDF generátor


Kdo už zápolil s tiskem dokumentů v tabulkovém procesoru Excel nebo s jiným kancelářským softwarem, ví, jak zdlouhavé může být vyznačování různých oblastí tisků, přizpůsobování dokumentu stránce, atd. ReeGO REAL disponuje uživatelsky přívětivým generátorem PDF dokumentů, v němž toto není třeba řešit. Veškerý obsah, tabulky, statistiky nebo detail je možné jedním klikem převést do PDF dokumentu. PDF dokument je standard, který lze tisknout na různých platformách, operačních systémech a velmi komfortně prohlížet.

PDF generátor v ReeGO REAL také generuje tzv. "veřejné vitríny nabídek". S validací každé nabídky se generuje vitrínka s popisem nabídky a fotogalerií. Šablony tisků (předlohy) si můžete sami uživatelsky měnit a přizpůsobovat. Předlohou pro generátor veřejných vitrín je html dokument, který jsou zdatnější počítačoví uživatelé nebo grafická studia schopni dle přiložené dokumentace bez problémů editovat. Tyto šablony vám pochopitelně rádi přizpůsobíme i my.

[Více o správě dokumentů ZDE.]

V ReeGO lze použít jak jednu obecnou html předlohu pro celou společnost, kancelář a všechny typy nemovitostí, tak i jinou, individuální předlohu třeba pro domy, jinou pro byty atd. V PDF vitrínách je možné použít kterákoliv kritéria nabídky. PDF generátor přirozeně podporuje CSS 2, obrázky jpg, gif a png. Takto je možné vytvořit například i vitríny ve vašem vlastním vizuálním stylu.