Mailer a sms brána


Do ReeGO REAL je nově integrován doplněk "SMS brána". S námi jste vždy o krok napřed. Chceme především vašim klientům, potažmo Vám, uživatelům ReeGO REAL, dodávat stále ty nejmodernější technologie. Nebráníte-li se moderním způsobům komunikace, neváhejte vyzkoušet funkce této brány. Každá SMS je zpoplatněna částkou řádově v haléřích, dle aktuálního tarifu operátora. Můžete tak poskytnou informaci o kauze klientovi do několika vteřin. Uplatnění této služby má význam zejména pro klienty, kteří skutečně rychle hledají nemovitost. Zasílání avíza je možné centrálně zapnout a vypínat jen ke konkrétním klientům, nebo naopak centrálně vypnout a povolovat jen konkrétním klientům. Aktuální stav účtu a odeslaných SMS je možné monitorovat přímo v ReeGO REAL.

Mailer je integrovaná služba ReeGO REAL, která se stará o doručení a vzhled e-mailových sdělení. Mailer podporuje html formátování zpráv, dokáže připojit jakoukoliv bezpečnou přílohu do sdělení, např. PDF dokumenty, JPG obrázky s vizualizacemi projektů atd. Mailer také umí přidat přímo do těla zprávy obrázkový obsah. Odesílané e-maily nejsou zpoplatněny.

Každý odchozí e-mail může být opatřen šablonou podpisu s corporate vaší kanceláře nebo společnosti. Jako šablona se opět používá standardní html dokument. Mailer podporuje formátování pomocí kaskádových stylů CSS a CSS2. Zdatnější uživatel nebo vaše grafické studio bude schopné šablonu podpisu hravě upravovat a vytvářet. Kontaktní údaje v podpisech se nahrazují v šabloně speciálními textovými řetězci, které jsou při použití nahrazeny skutečnými kontaktními údaji. Není tedy nutné pro každého pracovníka vytvářen novou šablonu podpisu. Šablona může existovat jedna pro celou společnost, jedna pro každou kancelář nebo i dokonce pro každého makléře. Šablony podpisů leze snadno spravovat pomocí "Správce dokumentů".