Klientské rozhraní ReeGO REAL


Klientské rozhraní ReeGO REAL otevírá další zcela nové možnosti vašeho realitního businessu. Pomocí klientského rozhraní může každý klient s přístupem k internetu sledovat nabídky vaší kanceláře, odpovídající jeho poptávce, aniž by musel znovu vyplňovat další filtry, formuláře nebo něco někde hledat. Vše je velmi jednoduché a snadné. V klientském rozhraní totiž vidí každý klient pouze své kauzy. Na každou kauzu může klient po zhlédnutí detailu reagovat naplánováním prohlídky dané nemovitosti, nemovitost může striktně odmítnout, anebo si může nastavit k určitým kauzám sledování změn. V takovém případě bude o kauze znovu informován, když se změní kritéria nabídky, například cena.

Striktním odmítnutím dá najevo, že nemovitost není to, co hledá. V takovém případě již nebude o stejné nabídce dále informován. Naplánováním prohlídky dá podnět do systému a ReeGO REAL upozorní na tuto událost makléře. Na makléři je pak další komunikace s klientem a naplánování termínu prohlídky. V klientském rozhraní mohou klienti také kontrolovat správnost údajů poptávek.

Do klientského rozhraní se klient může automaticky přihlásit, bez nutnosti zadání hesel, jedním kliknutím na položku v tabulce kauz, kterou obdržel emailovým sdělením, nebo se může přihlásit zadáním webové adresy, jednoduchého uživatelského jména a hesla, které obdrží SMS zprávou. Přístupové údaje je možné klientům sdělit i telefonicky.

[Více o kauzách ZDE]

Klientské rozhraní je standardně součástí všech cenových programů ReeGO REAL. Jako nadstandardní službu poskytujeme také realizaci grafického vzhledu klientského rozhraní do stylu vaší vlastní firemní grafiky a napojení na vlastní doménu RK. Standardně je grafický vzhled klientského rozhraní ve stylu ReeGO REAL a přihlášení do klientského rozhraní je realizován prostřednictvím stránek ReeGO24.net

Klientské rozhraní lze také implementovat do vašich stávajících stránek, dokonce i na vaši vlastní stávající doménu. Grafický layout modul je snadno stylovatelný pomocí souborů kaskádových stylů CSS. Na vašich stránkách a s vaším stylem se nebude zobrazovat žádný marketingový materiál ReeGO REAL.