FAQ

Na tomto místě naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám naši stávající i budoucí klienti pokládají. Pokud jste zde nenašli odpověď na řešení vašeho problému, neváhejte se nás zeptat. Napište svůj dotaz na info@reego.cz, my vám odpovíme a společně problém vyřešíme.

ReeGO FAQ

 

Jak mohu napojit zakázky z ReeGO na webové stránky.

Jednoduše. ReeGO nabízí několik variant, jak napojit zakázky. Pokud máte již funkční web a nechcete měnit hosting a nastavení domén, můžete využít import pomocí technologie webFace nebo import XML dat. V prvním případě (webFace) se jedná o způsob vkládání kousků HTML kódů získaných ze serveru ReeGO webFace do vašich stávajících stránek. S používáním webFace nemusíte řešit žádné databáze, žádné filtrování apod. Vše za vás obstará webFace interface. Druhá varianta je z hlediska programování náročnější, avšak bez jakýchkoliv omezení. Váš server přebírá pomocí importu veškerá data v XML souborech, kterých můžete následně ve vašem webu využít.

Pokud žádné internetové stránky nemáte, nebo zvažujete přechod na nové, nabízí ReeGO ještě další možnost, a to využití redakčního systému ReeGO SYSTEM. Zde již jsou všechny moduly, potřebné pro napojení zakázek na ReeGO, připravené. Redakční systém ReeGO SYSTEM také obsahuje několik připravených kompletních HTML šablon internetových stránek, které můžete zcela zdarma použít a libovolně upravit. V rámci licence ReeGO24 máte také zdarma jeden web včetně hostingu a email hostingu!

Jak mohu sdílet nabídku s ostatními realitními kancelářemi v ReeGO24?

Velice jednoduše: při zavádění jakékoliv nabídky do systému ReeGO si můžete klikem na tlačítko "Sdílet" nastavit, zda tuto nabídku chcete s ostatními kancelářemi sdílet, nebo ne. Pokud sdílení nepovolíte, je zakázka pouze vaše a nikdo jiný ji nevidí. Takováto nabídka se pro vaše účely přesto páruje s odpovídajícími poptávkami ze sítě ReeGO24.

Jaké jsou další náklady na provoz ReeGO kromě měsíčního poplatku?

Žádné. V rámci jediného paušálního poplatku dostáváte plný přístup ke všem funkcím ReeGO, včetně exportů na realitní inzertní portály, které se opravdu v některých programech platí zvlášť. Pokud inzerujete na placených portálech, platíte pochopitelně za tuto inzerci provozovateli portálu. Nám už nic dalšího neplatíte.

ReeGO je nastaveno tak, že jej můžete rovnou začít využívat. Může se ale stát, že se rozhodnete např. nepoužívat přednastavené šablony e-mailového sdělení a budete si chtít vytvořit svoji vlastní šablonu s logem firmy. Tu si můžete vyrobit sami podle detailní dokumentace, kterou máte k dispozici zde na webu v sekci "Pro techniky". Pokud si na to technicky netroufáte, rádi vám vlastní šablonu vytvoříme my. Ceník těchto našich služeb najdete v sekci "Ceník" v podsekci "Nadstandardní služby".

Jsou moje data v ReeGO v bezpečí?

Ano. Na bezpečnost dat klademe velký důraz. Vaše data jsou uložena na několika nezávislých, vzájemně synchronizovaných serverech v Praze a v Brně. Pokud by měl některý z těchto serverů výpadek, ostatní servery jeho práci převezmou a vy jako koncový uživatel nic nepoznáte. Data tedy máte neustále k dispozici.

Veškerá komunikace vašeho ReeGO s našimi servery probíhá zabezpečeně (SSL šifrování), na stejné úrovni zabezpečení, jako fungují např. bankovní aplikace. Nikdo další se tedy k vašim datům nedostane.

Pokud byste přesto rádi měli svoje data zálohovaná také u sebe na disku, máte možnost si jednou týdně vytvořit vlastní zálohu a tuto si uložit např. na DVD.

Platím nějaké další poplatky za export na inzertní servery?

Poplatek za technické zajištění exportu je zahrnut v ceně za licenci ReeGO. Exporty na neplacené portály jsou tedy zcela zdarma. Při exportech na placené inzertní servery platíte pouze částku za inzerci přímo provozovatelům těchto portálů. Cenu za inzerci na placených serverech si každý takový portál účtuje na základě vlastních cenových programů.