Ceník ostatních služeb

Aplikaci si můžete rozsáhle přizpůsobit svým potřebám. Většinu úprav si můžete podle dokumentace udělat sami, ale k některým úpravám potřebujete technické znalosti nebo externího odborníka. Můžeme vám s čímkoliv pomoci. V této sekci najdete ceník těchto našich nadstandardních služeb.


Nadstandardní služby

Aplikace ReeGO si můžete rozsáhle přizpůsobovat vašim požadavkům. Je možno měnit vzhledy všech používaných formulářů, mailových sdělení zákazníkům, nebo třeba i celého klientského rozhraní, včetně ikon. Součástí dodávky jsou univerzální šablony, které jsou pochopitelně plně funkční již v základní verzi.


Pokud byste si ale rádi přizpůsobili vzhled aplikace, formulářů, PDF vitrín, atd. například podle vizuálního stylu svojí firmy, můžete tak učinit i sami (!) podle dokumentace. Zjednodušeně by se dalo říct, že vám stačí znalost CSS stylů a nějaké grafické aplikace.
Přejete-li si vzhled změnit a sami si na to netroufáte, rádi vám vyhotovíme profesionální grafické návrhy, a po schválení vám do systému také všechno sami implementujeme.

Ceny za tyto nadstandardní práce najdete v následující tabulce. Většina cen je orientačních, protože množství práce je silně závislé na vašich konkrétních požadavcích. Přesnou cenovou nabídku vám rádi vyhotovíme, stačí, když kontaktujete našeho obchodníka.

Nabídka a ceník ostatních služeb

   
CSS stylování klientského rozhraní, vč. grafického návrhu od 2.000,-
CSS stylování ReeGO webFace (integrace s vaším vlastním webem) od 2.000,-
Nastavení vlastní domény pro ReeGO webFace a klientské rozhraní 500,-
Šablona e-mailového sdělení od 1.000,-
Šablona PDF vitrín od 2.000,-
Individuální nastylování celé aplikace
individuální cena podle požadavků
Zaslání upomínky poštou 100,-
Znovuobnovení účtu a služeb ReeGO 400,-
Kompletní záloha dat na DVD 500,- + poštovné

 


Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.