Ceník produktů ReeGO

ReeGO si můžete nejdříve vyzkoušet a pak se teprve rozhodnout. Zkušební verzi poskytujeme na 1 měsíc zdarma. Tato zkušební verze je plně funkční stejně jako ostrá verze včetně exportů na realitní servery. Pokud si poté ReeGO objednáte, o svá data nepřijdete a můžete jednoduše pokračovat v práci.ReeGO24
ReeGO REAL
Správa nabídek
 
 
Správa poptávek
 
 
Správa klientů
 
 
Statistiky a zdroje
 
 
Pdf generátor / tisky
 
 
Správa uživatelských účtů
 
 
Mailer a sms brána ***)
 
 
Úkolovník, kalendář, plánovač
 
 
Správa dokumentů
 
 
Exportní můstky na realityní portály
ANO
na všechny realitní portály zdarma
 
ANO
na všechny realitní portály zdarma
 
Klientské rozhraní ReeGO REAL
 
 
Inteligentní modul párování / kauzy
 
 
CRM a automatické sdělení klientům
 
 
ReeGO webFace
 
 
Archív
 
 
Max. počet uživatelů 1/7/15/30 uživatelů   Počet přístupových licencí + 10/20/50  
Max. počet zakázek jedné kanceláře Neomezeno   Neomezeno  
ReeGO CHAT
 
 
Počet webových stránek v ceně licence     1 *)   1 *)  
Školení a předvedení v praxi
 
 

 

Ceny uvedené zde jsou základní a platí pro měsíční a půlroční účtování. Při objednání ReeGO si vyberete způsob účtování, tedy zda chcete platit měsíčně, půlročně, nebo ročně.
V případě měsíčních plateb je účtován jednorázový aktivační poplatek 2.000 Kč. Při uzavření smlouvy na 12 měsíců se aktivační poplatek neplatí.
V případě ročních plateb získáte navíc ještě 10% slevu. Slevu 10% na roční platbu je možné kombinovat s jakoukoli akční slevou.


*) V ceně licence získáváte 1 web zdarma včetně domény, hostingu 5 GB, mailserveru a redakčního systému pro správu internetových stránek. Vzhled webu si můžete buď vybrat z předdefinovaných šablon, nebo si jej můžete v redakčním systému vytvořit kompletně sami.Členům Asociace realitních kanceláří poskytujeme automaticky slevu 20% na všechny tarify ReeGO24. Sleva se vztahuje pouze na základní ceníkové ceny a není ji možno kombinovat s akčními nabídkami a dalšími slevami.


ReeGO24 je program ReeGO REAL rozšířený o připojení ke sdílené síti nabídek a poptávek ReeGO24.net.

ReeGO24 je určená především pro malé kanceláře, zaběhnuté kanceláře nebo jednotlivce, kteří si připojením k síti ReeGO24.net rozšíří počet svých obchodních případů a exkluzivních smluv, a zároveň získají vše od robustního CRM systému pro vedení zakázek, přes exportní systém až po systém pro kompletní správu vašich webových stránek.

V ceně jsou také všechny exportní můstky a můžete tedy neomezeně exportovat na inzertní portály bez dalších poplatků, stejně jako v ReeGO REAL. 

ReeGO REAL je CRM systém, který řídí a spravuje vaše zakázky, vztahy s klienty, exportuje na realitní servery, synchronizuje vaše zakázky s vašimi internetovými stránkami a komunikuje s vašimi klienty.

ReeGO REAL je určen především pro řetězce realitních kanceláří s několika pobočkami, kteří chtějí používat svoji vlastní privátní síť zakázek.

V ceně programu jsou všechny exportní můstky, můžete tedy neomezeně exportovat na inzertní portály bez dalších poplatků.
ReeGO REAL nabízíme pro pět a více uživatelů. V ReeGO REAL kupujete tzv. přístupové licence, což je maximální počet uživatelů, kteří mohou být v ReeGO REAL přihlášeni současně. Celkově však ReeGO REAL může používat uživatelů i více než je počet nakoupených licencí. Limity jsou uvedeny u každého tarifu.
Počet kanceláří nijak nelimitujeme, uživatelé v ReeGO REAL tak mohou být rozděleni do libovolného počtu kanceláří. 

Jednouživatelská verze
1.050,– Kč/měs.

Při odběru 5–15 PL.
pro více informací volejte obchodní oddělení
775 674 551
Tarif F300

Verze pro maximálně 7 uživatelů
2.500, Kč/měs.

Při odběru 16–30 PL.
pro více informací volejte obchodní oddělení
775 674 551
Tarif F250

Verze pro maximálně 15 uživatelů
4.500, Kč/měs.

Při odběru 31 a více PL.
pro více informací volejte obchodní oddělení
775 674 551
Tarif F200

Verze pro maximálně 30 uživatelů
7.900, Kč/měs.
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.