Aktuality
Stručné ohlédnutí za letošní zimou

Stručné ohlédnutí za letošní zimou

První jarní den je za námi, velikonoční svátky se svým parádním počasím taky, zima je prostě pryč. Nastal čas zrekapitulovat první čtvrtletí letošního roku a napsat pár řádků o tom, co nejdůležitějšího se u nás za tu dobu událo.

 

Vytvořili jsme nové webové stránky pro spolek Společně k úsměvu, pro partu úžasných mladých lidí, léčených a vyléčených na dětské onkologii, kteří si i v dnešní hektické době najdou čas podat pomocnou ruku. Na základě vlastních zkušeností v rámci onkologické léčby intenzivně pomáhají těm dětem, které s rakovinou bojují právě teď. Jsme pyšní na to, že si vybrali právě nás, a že i my jsme tak mohli společně přispět k úsměvu. Pevně věříme, že pro všechny léčené děti bude svět zase pěkně barevný a veselý, přesně tak, jako je jejich nový web www.spolecne-k-usmevu.cz.

 

Naši web developeři se tak trošku vrátili do svých dětských let. Vyhráli si s webem pro 64. pionýrský oddíl Lorien  www.pto-lorien.cz a vyhráli si tak, že s ním nečekaně vyhráli. Tento web byl v rámci soutěže Kosmův prostor, který pořádá Sdružení pionýrských tábornických oddílů (SPTO), vyhlášen odbornou porotou jako nejlepší. Uznání sklidil i Lexikon draků, který rovněž vyšel z dílny našich programátorů. Nejlepší odměnou pro všechny tvůrce však byly rozesmáté obličeje dětí a jejich rozzářené oči.

 

Plné ruce práce měli i naši obchodníci. Během zimy se nám rozšířila síť o několik realitních kanceláří, a to ve větší míře, než tomu bylo ve srovnatelném období v předcházejících letech. To nás samozřejmě moc těší. Že by lidi konečně začali více věřit realitním profesionálům? Že by realitní profesionálové konečně docenili, co pro ně a hlavně za ně dokáže udělat realitní software? Na jedné straně přibyly kanceláře, které vznikly jako zcela nové a svůj realitní software si vybíraly poprvé. Na druhé straně přibyly i takové, kterým přestal vyhovovat jejich stávající realitní software, které hledaly jiný, jenž by lépe vyhovoval jejich potřebám a ten náš si tak vybraly zcela cíleně. Do posledně zmíněné skupiny patří naše zatím největší realitní kancelář, Agentura Zvonek ze Zlína, se svými šesti pobočkami a bezmála třiceti makléři.

 

Nezaháleli ani naši programátoři. Obohatili náš realitní software o spoustu nových užitečných funkcí a nástrojů pro propagaci a správu vašich nemovitostí. Všechny vám je představíme na našich nových webových stránkách. Věřte, nevěřte, je tomu skutečně tak. Prozatím nekonečný příběh tvorby našeho nového webu se konečně chýlí ke konci. Můžete se na něm těšit na nejnovější trendy a technologie pro www stránky. Tvorba nových webovek nám trvala trošku déle, než jsme měli naplánované. Je to k podivu, ale trvalo nám to dva roky. A proč tomu tak bylo? Už brzy si o tom můžete přečíst v našem malém literárním díle, které jsme nazvali Příběh webu. No a kde jinde, než na našich nových webových stránkách.

3.4.2016