Aktuality
Responzivní weby jsou IN a mají budoucnost!

Responzivní weby jsou IN a mají budoucnost!

V poslední době vzrostla u našich klientů poptávka po responzivních webech, není se čemu divit - v mobilních webech je budoucnost. A tak se náš kolega Luďa ponořil do předělávek několika webů našich klientů, o práci má teď na nějakou dobu postaráno. J A co vy už máte svůj responzivní web? Jestli ne, měli byste jít s trendem, čtěte níže výhody responzivního webu.

Trend používání mobilních zařízení stále roste a dřív nebo později zasáhne všechny weby. Investice, kterou do tvorby responzivních stránek vložíte dnes, se Vám několikanásobně vrátí v následujících letech. Nepřizpůsobené weby budou naopak časem ztrácet návštěvníky a potenciální zákazníky.

Největší výhodou responzivních webových stránek je fakt, že se zobrazí správně a optimalizovaně na všech zařízeních. Další velmi důležitá, avšak často opomíjená vlastnost responzivního webu je jeho rychlost. Na mobilních zařízeních se většinou surfuje na mobilním internetu a ten je často pomalý. Responzivní design dbá na to, aby se na takových zařízeních načítalo co nejméně zbytečností a je proto přívětivý k datovým limitům českých operátorů a zároveň rychlý při brouzdání.

Jestliže se rozhodnete jít s dobou, neváhejte nás kontaktovat, nabídneme Vám bezkonkurenční nabídku!

27.3.2015