Aktuality
Informace pro naše stávající zákazníky: ReeGO bude silnější!

Vážení uživatelé ReeGO24 a ReeGO REAL, rádi bychom Vás informovali o změně majitele, která proběhne v průběhu července. Tato změna povede k dalšímu zkvalitnění našich služeb.

Oba produkty přebírá společnost ReeGO Development s.r.o., která posílila náš tým a bude se plně soustředit na vývoj a provozování systémů ReeGO24, ReeGO REAL a sítě ReeGO24.net. Společnost S-Pro Comp, s.r.o. (současný výrobce systémů ReeGO) se bude nadále věnovat pouze vývoji vyhledávače RealityGO.cz.
Tímto tedy oddělujeme systémy ReeGO od vyhledávače nemovitostí RealityGO. Změna majitele se Vás jako zákazníků nijak nedotkne, ceny, obchodní podmínky i dosavadní smlouvy zůstanou i nadále v platnosti v nezměněné podobě. Změna se netýká ani případné garantované preferované inzerce na realitním portále RealityGO.cz.


Jedinými změnami pro Vás jako zákazníky budou tedy nové e-maily našich pracovníků a nové číslo účtu pro platby.

Všechny e-maily, které končily za zavináčem doménami @realitygo.cz, @sprocomp.cz a @soundpro.cz  nebudou od 1. 7. 2012 k dispozici a všechny budou nahrazeny jedinou doménou, a to @reego.cz.
O konkrétních změnách Vás budeme průběžně dále informovat.

Všem našim zákazníkům také děkujeme za dosavadní podporu i cenné připomínky, díky kterým Vám můžeme šít ReeGO přímo na míru a věříme, že v budoucnosti budete s naším systémem ještě spokojenější! - Váš tým ReeGO.

21.6.2012